7 квітня 2022 р.

НЕ МОЖЕ НЕ ВРАЖАТИ ТЕ, ЧОМУ ВЛАДА, ЗНАЮЧИ ПРО ПОЧАТОК НАСТУПУ ОРКІВ, НЕ ПОПЕРЕДИЛА ЛЮДЕЙ!

 Цю "причину" озвучив О. Арестович.

https://politeka.net/uk/politics/372789-ot-ukraincev-skryvali-chto-rf-napadet-arestovich-nakonec-rasskazal-pochemu 

Виявляється, "Не можна було оголосити Україні, що Росія нападає, коли ми точно знали. Почався б масовий вихід біженців, і вони б забили всі дороги. Це було б 8, 10, 12 мільйонів людей. Армія б не пройшла в райони оборони. Це повний параліч доріг. Це дуже бажана ситуація для російського військового керівництва і в цій ситуації ми б, напевно, програвали б війну і Лівобережжя все. Тому що з лівого берега пішли б на правий, 50 мостів в Україні, були б забиті», - пояснив Арестович. За його словами, впоратися з такою ситуацією було б неможливо.

"Єдиний вихід - танками давити наших громадян, щоб пройти через мости. І тепер питання: яке б рішення мало бути прийнято? Або замовчати, або залишити Україну паралізованою і напевно здати Лівобережжя", - пояснив радник глави ОП. 

Що на це можна відповісти? Я був свідком того, як після перших же вибухів обиватель рванув з міста ... І все носило вкрай неорганізований, спонтанний характер. Невже, знаючи про час наступу орків, не можна було підвести армію, а людей почати організовано вивозити - спочатку жінок з дітками, потім тих, хто не може бути корисним під час бойових дій і т. д. При цьому можна було уникнути тих значних втрат, які сталися внаслідок дуже "мудрого" рішення. А тепер уявляєте, який спектакль розігрував пан Зеленський, до останнього моменту заявляючи, що ніщо і нікому не загрожує! Так чи можна з довірою ставитись до такого керівництва? Замість того, щоб організувати планомірну евакуацію, вони спричинили хаотичну евакуацію, під час якої з країни виїхало багато військовозобов'язаних. І тепер виникає питання: скільки жертв сталося з вини такої дивної політики владників?

Немає коментарів:

Дописати коментар