13 грудня 2019 р.

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!

31 грудня закінчується дія "Закону про мораторій на продаж землі ...". Це означає, що почнеться хаотичне хапання землі бандюками і сильними світу сього! Станеться те, що було у 90-х роках. Маємо величезну проблему: одна справа - підприємства, нехай і крупні, інша - ЗЕМЛЯ, отже, і території, які незабаром можуть стати приватною власністю. Загине не тільки село, може бути стерта зі світової мапи вся країна-Україна! Нас не цікавить держава, якою керують різного роду пройдисвіти, нас цікавить саме країна-Україна. Важко зрозуміти "ФАХІВЦІВ", які сприймають землю тільки як економічну категорію.  Закликаємо не дати команді "зеленокрахів" здійснити те, що вони замислили. Ще і ще раз наголошуємо:
ЗЕМЛЯ НЕ МОЖЕ БУТИ ТОВАРОМ, ВОНА Є СКЛАДОВОЮ ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА, ЯКЕ Є НАШИМ ВМІСТИЛИЩЕМ, НАШИМ ДОМОМ! ТІ, ХТО ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЄ, МАЄ ВІДІЙТИ ВІД ВЛАДИ. ГЕТЬ РУКИ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ! 

P.S.
Площа орних земель в Україні вражає. При цьому ніхто не загострює увагу людей на тому, як впливають ці землі на кліматичні умови в Україні і сусідніх країнах. Після зняття врожаю ці землі довгий час стоять оголеними, що суттєво впливає на альбедо і водний режим. Кліматологи і Аграрії мають зробити доповідь стосовно цих впливів і показати, використання якого відсотку земель є критичним. Впевнений, що такі дослідження проводились і проводяться, але ніхто про це не каже. 

1 коментар:

  1. Олекса Ковальов "Номад"16 грудня 2019 р. о 18:43

    Продавати ЗЕМЛЮ - все одно, що продавати частину кожного з нас, ми на це згоди не даємо!

    ВідповістиВидалити